Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Obavestenje za admine !!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Bratanac

Bratanac


Broj poruka : 19
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 32
Lokacija : Paracin

Obavestenje za admine !!! Empty
PočaljiNaslov: Obavestenje za admine !!!   Obavestenje za admine !!! Icon_minitimeSub Jun 02, 2012 10:45 pm

Evo da kazem nekim adminima napisao sam par karakteristika kako videti da li je neko citer. Znaci potrudite se da upamtite ovaj tutorial jer je vazan.

VEOMA VAZNO!!!!!
Server nam se prazni jer banujete kako vam se cefi.

Znaci evo tih par karakteristika:

1.) Prvo izadjite u SPEC i posmatrajte igraca koji vam je sumnjiv. Igrac se iz igre NE MOZE posmatrati jer to je posmatranje na pola runde, niste vi mocni rendzer da mozete tako nesto. Znaci obavezno izaci u SPEC i proveriti na najmanje 3 runde.

2.) Upalite ESP i pratite kako se igrac ponasa.
- Ako igrac kadkad predje nisanom preko ESP-a ili ostavi nisan na njemu to ne mora znaciti da ima cit.
- U slucaju da igrac stoji i da prati ESP kako se krece kroz zidove, uzmite mogucnost da je sreca nemojte odma govoriti "AHA eno ga prati ESP sad cu ga banovati ima cit!!!". Razmisljajte ovako: Ako igrate 2 godine CS svaki dan, pa za tih 732 dana morali ste BAR JEDNOM pratiti slucajno ESP kroz zid!
- U slucaju da igrac konstantno iz runde u rudnu prati ESP igrace kroz zidove i puca direktno u njih to je 90% da igrac ima WH, ali ne banujte dok niste 100% uvereni!!!.
- Takodje uzmimo primer cestih stekova. Evo npr na infernu na malom sajtu u cosku iza kutije. Ako se TT tu sakrio i vas sumnjivi CT igrac dolazi na sajt i automatski puca u to mesto NE MORA znaciti da ima cit, vec da mozda poznaje ceste stekove.


3.) Kada pratite vaseg sumnjivog igraca obavezno nosite slusalice. Osluskujte da li vas igrac igra na slusalice, jer igrati na slusalice i igrati bez zvuka ili na zvucnike je OGROMNA razlika. Kada igrate na slusalice cujete kako igraci oko vas hodaju i ako ostanete npr 1 vs 2 naravno da ce te walkati i osluskivati gde neko ide. Igrac igra najmanje 40% bolje ukoliko ima slusalice.
Kako cete znati nosi li vas igrac slusalice?
Pratite ga i vi slusajte.
- Ako se igrac osvrce u smeru zvukova ima slusalice jer logicno je da ih cuje, i otprilike locira.
- Ako igrac zvernja okolo dok vi cujete da neko hoda s njegove leve strane ili iza njega, taj il nema slusalice, ili je gluv ko top.

Znaci ako ste saznali da igrac nema zvuka a puca kroz zidove prema esp non stop, sigurno ima cit i to bi cinilo 100% utvrdjivanje


NAPOMENA: Ova 3 koraka ako su pozitivna igrac 100% ima cit.
Pratite kako se krece igrac! Ako igrac ima kretanja kao BOT a ima dobar skor il je SRECA (sere ga) il je citer! Jednostavno dobri igraci imaju karakteristicno kretanje! Cesto prebacivanje na noz kada se krecu kada negde zure, ili konstantno WALKanje zbog slusalica. Lako se to primeti! I jos nesto: kad nekog pratite razmisljajte o tome sta i kako radi, i kako bi ste vi postupili na igracevom mestu!


Admin
Bratanac
Nazad na vrh Ići dole
igor kovalenko




Broj poruka : 5
Datum upisa : 24.04.2014
Godina : 33

Obavestenje za admine !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje za admine !!!   Obavestenje za admine !!! Icon_minitimePet Apr 25, 2014 12:46 am

Svidja mi se ovaj predlog bratanac Smile tako bi u glavnom i trebalo da se radi . Pre neki dan dobio sam ban od Frenky-a na 10 min. Posle tih 10 min sam opet usao na server gde me je sacekao Frenky i rekao da postavim sliku na forum . Za Frenkya ocena 10 sto me nije izbacio sa servera kao sto rade ostali admini na drugim serverima Smile Pozdrav !
Nazad na vrh Ići dole
 
Obavestenje za admine !!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PRAVILNIK ZA ADMINE...
» Unban, imate botovske admine!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: General :: Pravila / Pitanja / Pohvale / Predlozi-
Skoči na: