Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 moze se do admina,ali kako?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
miksajlo




Broj poruka : 3
Datum upisa : 13.12.2011
Godina : 42

moze se do admina,ali kako? Empty
PočaljiNaslov: moze se do admina,ali kako?   moze se do admina,ali kako? Icon_minitimeNed Nov 04, 2012 8:52 pm

E ovako:posto sam redovan igrac na serveru,dobar sam sa svima,posten i uvek raspolozen,hteo bih da pitam admine da li ja {M}{I}{K}{S}{A}{J}{L}{O} mogu dobiti admina,da cujem misljenje,vise vas posto vas ima dosta.
Nazad na vrh Ići dole
ministar^L@udA^




Broj poruka : 2
Datum upisa : 06.11.2012
Godina : 33

moze se do admina,ali kako? Empty
PočaljiNaslov: la odgovor   moze se do admina,ali kako? Icon_minitimeSre Nov 07, 2012 2:01 am

ti si pravi kandidat,sretno ozenjen i znas sa decom,s'obzirom da imamo puno dece nece ti tesko pasti,
moj glas kao i glas drugih admina ne utice bas mnogo na ovu odluku,jer ova odluka pada na "sveto trojstvo" nasih kabadahija,sve ti zavisi sta Marko,Igor i Milan kazu.....
sretno Wink
Nazad na vrh Ići dole
amalurnigger

amalurnigger


Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.11.2012
Godina : 32

moze se do admina,ali kako? Empty
PočaljiNaslov: Pazi ovako miksajlo,ja te u potpunosti podrzavam,imas taj smek za admina,dobar si covek,ozenjen,nisi neki igrac al nema veze,to se ne gleda :) pozz buraz srecno..:):):):P   moze se do admina,ali kako? Icon_minitimeSre Nov 07, 2012 3:29 pm

ministar^L@udA^ ::
ti si pravi kandidat,sretno ozenjen i znas sa decom,s'obzirom da imamo puno dece nece ti tesko pasti,
moj glas kao i glas drugih admina ne utice bas mnogo na ovu odluku,jer ova odluka pada na "sveto trojstvo" nasih kabadahija,sve ti zavisi sta Marko,Igor i Milan kazu.....
sretno Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





moze se do admina,ali kako? Empty
PočaljiNaslov: Re: moze se do admina,ali kako?   moze se do admina,ali kako? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
moze se do admina,ali kako?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zalba na admina
» Jagodina Pro(ProBotovi od admina)
» Kako do slota
» Svaka cast za podelu admina
» kako da postanem admin?????????

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Jagodina PRO Public Serveri :: Kako dobiti Admina, Slot?-
Skoči na: