Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Neosnovana sumnja za ban

Ići dole 
AutorPoruka
Whitesnake of Milan Tarot




Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.02.2014
Godina : 34

Neosnovana sumnja za ban Empty
PočaljiNaslov: Neosnovana sumnja za ban   Neosnovana sumnja za ban Icon_minitimeNed Feb 23, 2014 1:38 pm

Ni zbog kakvog razloga sam banovan, niti je naveden. Igrao sam neko vreme, nisam ni imao neki score i odjednom "banned". Razumem da u sustini ovu igricu mladje osobe igraju, al' posao administratora bi trebao da se poverava malo odgovornijim licima, sporijim na okidacu... :-)
Rado cu i dati demo snimak (ako to jos uvek postoji i takva su pravila), samo mi objasnite u kom se folderu to cuva. Pozz
Nazad na vrh Ići dole
Whitesnake of Milan Tarot




Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.02.2014
Godina : 34

Neosnovana sumnja za ban Empty
PočaljiNaslov: Re: Neosnovana sumnja za ban   Neosnovana sumnja za ban Icon_minitimeNed Feb 23, 2014 2:04 pm

Ok, sad necu da molim nego cu da pretim balavci jedni usrani (odnosi se na one koji su me banovali). Sjebali ste mi igricu, ne mogu cak ni da je izbrisem kako bih je popravio - pojavljuju mi se crna slova umesto zutih na chat-u igrice i secka mi nenormalno. ODMAH da mi popravite to!!! Ne bavim se nikakvim usranim magijama niti vradzbinama i cheat-ovima, samo sam usao posle 3-4 godine malo da pucam na sugradjanskom serveru.
P.S. Ko je sad vlasnik servera? Milos Jankovic je bio dok sam pre igrao...
Nazad na vrh Ići dole
 
Neosnovana sumnja za ban
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Jagodina PRO Public Serveri :: Ban/Unban-
Skoči na: