Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 PLATI DETE 200 din I ADMIN JE

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
carlito*




Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.02.2011
Godina : 84

PLATI DETE 200 din I ADMIN JE Empty
PočaljiNaslov: PLATI DETE 200 din I ADMIN JE   PLATI DETE 200 din I ADMIN JE Icon_minitimeSub Feb 19, 2011 5:33 pm

Prvi put sam igrao sinoc na vasem serveru , ip mi je dao lik sto igra na vasem serveru (nick sex on the beach), gledam NBA ALL star , igram cs , nista ne pricam , nikog ne vredjam , admin samo spamuje belim slovima ... mapa je dust2 , ubijem 2 na dugo i samo pise kick ban...?Ne moras nikada da mi skines bananu...samo mi reci zasto si me ban...ajde objasni mi molim te???Sigurno imas i moj demo , jer pre bana sigurno snimio demo zato sto si iskusan admin...ajde objasni molim te???E tako je to kad das 200 kinte i admin si...Ovo nije zahtev za unban , ovo je zalba na rad admina , belim slovima si takodje pisao nesto ku*ac... nije ni bitno objasni...
Nazad na vrh Ići dole
carlito*




Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.02.2011
Godina : 84

PLATI DETE 200 din I ADMIN JE Empty
PočaljiNaslov: Re: PLATI DETE 200 din I ADMIN JE   PLATI DETE 200 din I ADMIN JE Icon_minitimePon Feb 21, 2011 2:01 pm

cekam...
Nazad na vrh Ići dole
^^G^4^N^G^5^T^E^R^^

^^G^4^N^G^5^T^E^R^^


Broj poruka : 35
Datum upisa : 10.07.2010
Godina : 36
Lokacija : jagodina

PLATI DETE 200 din I ADMIN JE Empty
PočaljiNaslov: Re: PLATI DETE 200 din I ADMIN JE   PLATI DETE 200 din I ADMIN JE Icon_minitimeUto Feb 22, 2011 3:41 pm

ne znam ko te je ban i zasto... kazi mi koji je to admin bio i ako je bez razloga bice sankcionisan... a inace admine ne naplacujemo na nasem serveru jos uvek... pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milan.ratkovic
carlito*




Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.02.2011
Godina : 84

PLATI DETE 200 din I ADMIN JE Empty
PočaljiNaslov: Re: PLATI DETE 200 din I ADMIN JE   PLATI DETE 200 din I ADMIN JE Icon_minitimeUto Feb 22, 2011 5:14 pm

^^G^4^N^G^5^T^E^R^^ ::
ne znam ko te je ban i zasto... kazi mi koji je to admin bio i ako je bez razloga bice sankcionisan... a inace admine ne naplacujemo na nasem serveru jos uvek... pozdrav

Prvi put sam na serveru , ne znam ko su admini...dugacak nick , mozda onaj spelcaster sastojao se iz dva dela...proveri sa njim...siguran sam da nick pocinje na S...ako sam imao cit ili vredjao nekog slobodno neka okaci demo , meni skidanje bana nista ne znaci , nisam klinac i admin sam na serveru...a ako dokaze da sam izlagao , koristio cit ili sta vec , ovde cu da se izvinim svima...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PLATI DETE 200 din I ADMIN JE Empty
PočaljiNaslov: Re: PLATI DETE 200 din I ADMIN JE   PLATI DETE 200 din I ADMIN JE Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PLATI DETE 200 din I ADMIN JE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ADMIN !!!!
» ADMIN RETARD
» Moze admin?
» ADMIN MACAK...
» Moze admin ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: General :: Pravila / Pitanja / Pohvale / Predlozi-
Skoči na: