Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ADMIN MACAK...

Ići dole 
AutorPoruka
sPk!




Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.07.2011
Godina : 34

ADMIN MACAK... Empty
PočaljiNaslov: ADMIN MACAK...   ADMIN MACAK... Icon_minitimeUto Jul 12, 2011 11:27 pm

ti si dechko toliko prso, i iskompleksiran, da ja nemam rechi za tebe... ovo je, ja mislim, jedno 5x da si me ti banovao zbog wh-a ili nemam pojma shta mislish da imam, i svaki put se vratim na server sutradan... a poshto me banujesh zbog chita, jer nemash zbog chega drugo, treba permanet ban, to sam siguran da znash... shto znachi da ti nemash pojma ni da banujesh, pored toga shto si toliko iskompleksiran da svako ko te dune iz metka svaki put kada te vidi, jer pojma nemash da igrash, mislish da taj ima chit, i sve cesh uraditi da ga izbacish sa servera... e sada, poshto mi ti je muka vishe, kao shto vidish... hocu da mi dash demo zbog kog si me banovao... a ja cu ss da stavim ovde, i sve shto treba, ali prvo hocu da vidim demo, poshto znam da ga nemash, jer znash da ce se svi smejati kada vide zbog chega si dao ban... a poshto sam banovan, imam pravo da se zalim ovde i da trazim demo...


hvala u napred...

sPk!
Nazad na vrh Ići dole
 
ADMIN MACAK...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ADMIN !!!!
» ADMIN RETARD
» Moze admin?
» Moze admin ?
» PLATI DETE 200 din I ADMIN JE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Jagodina PRO Public Serveri :: Ban/Unban-
Skoči na: