Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zalba na admina

Ići dole 
AutorPoruka
>>>M@T@<<<




Broj poruka : 4
Datum upisa : 08.07.2011
Godina : 26

Zalba na admina  Empty
PočaljiNaslov: Zalba na admina    Zalba na admina  Icon_minitimeUto Mar 06, 2012 7:17 am

Marion Nitro!NERVOZNI - NERVOZNI samo ime kaze ko je nervozan ne treba ni da bude admin !!!. On me je banovao zbog sledeceg : ja sam ga normalno pitao ovo:"Kako si bre znao da sam iza kutije", zato sto stvarno nisam razumeo kako je bas tu pogledao kad sam mu priso skoro do baze iza kutije. I on mi je odgovorio sa: "Glup si" i kasnije na drugoj mapi on mi je rekao kao kako mozes tako glupo pitanje da pitas. Ja sam mu odgovorio sa smaras mozda je to malo gruba rec, ali i on je meni da kaze da sam glup!!! i DOBIO SAM BAN !!! E sad ovako po pravilniku koji pise na forumu lepo da se pridrzavam da ne bude nesto posle kao...
Pravila za admine:
1.3 Ako neko smara, najstroza kazna je JEDAN kick, a ako nastavi sa smaranjem komanda amx_gag [ime] ce da ga ucutka na sat vremena. Ukoliko ta osoba nastavi da vredja stavljajuci uvredljiva imena, 60 minuta ban je najstroza kazna! 1. PPREKRSAJ
1.5 - Ni slucajno ne nastavljati svadju sa njima i vredjati ih sta god vam oni rekli. 2. PREKRSAJ
1.6 - Ukoliko se to desi, admini ce biti kaznjavani
E da i nadam se da ce neko da me unban ili bar da mi odgovori posto me lik izgleda nije samo banovao na 5 min ili tako nesto nego malo duze izgleda.. I nick mi je MirBo
E evo sad imamo jos nesto novo posto ovde niko ne odgovara ja sam lepo uso na server i pitao ga sto me je ban on me je pito ko me unban ...
znaci lik me je banovao bez razloga ili kao zbog smaranja... na vise od 1 dan... 3. prekrsaj
i onda sam mu ja rekao da za to ne moze da me banuje i jos nesto i malo ga smarao oko toga, ali sta da radim kad ovde niko nece da odgovori, a ni on kao admin nece da odgovori na forumu, a i ja imam pravo da znam zasto sam banovan. On mi je posle odgovorio na mic ovako : Je li MirBo hoces da ti jebem .... I tu sam ja izaso sa servera zato sto mi je keva bila u sobi, a on psuje kao ludak i dalje nisam cuo. 4. prekrsaj
Evo opet ban bez razloga jedan drugi admin kad sam ja usao na server pitao me je sto sam banovan posto su vec to svi saznali zato sto sam se zalio i ja sam mu reko da ne znam i da me mrzi vise da pisem i da sam sve napisao na forumu u prevodu mrzi me da se raspravljam. Onda je Mario o5 napisao i to belim slovima ako nastavis da smaras ne znam ni ja sta i kasnije sam ja napisao dosadno mi vise da se raspravljam posto su svi nesto u mic pricali o tome i opet me je banovao i to je drugi put bez razloga i to je 4. PREKRSAJ
1.1 -Zabranjeno je koriscenje TSAY-a (bela slova). Za komunikaciju sa igracima koristite iskljucivo obican SAY ili AMX_SAY, i to samo kad je neophodno. 5. PREKRSAJ
I VALJDA CE NEKO DA ODGOVORI OVDE VISE I DA MI OBJASNI KAKO ON TO MOZE DA RADI I KAKO ON IDALJE IMA ADMINA ILI VEC KAKO IMA SVE TE FUNKCIJE (da banuje, kickuje i to) KOD ADMINA IDALJE !!!!!! I SVE STO BUDE REKAO ILI NESTO NAPRAVIO IMA OVDE DA NAPISEM DOK NE SKUPIM 1000000 prekrsaja posto mi se stvarno vise sere da neko ko ima admina mene zeza bez razloga, a na serveru sam igrao oko 100 sati !
Nazad na vrh Ići dole
 
Zalba na admina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Jagodina Pro(ProBotovi od admina)
» da ne vredjam al ima majmuna od admina
» moze se do admina,ali kako?
» Svaka cast za podelu admina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Jagodina PRO Public Serveri :: Ban/Unban-
Skoči na: