Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 imam nesto da kazem...

Ići dole 
AutorPoruka
lola-lola




Broj poruka : 6
Datum upisa : 19.10.2013
Godina : 37

imam nesto da kazem... Empty
PočaljiNaslov: imam nesto da kazem...   imam nesto da kazem... Icon_minitimeSre Okt 23, 2013 9:17 pm

moze cira genius da mi se napusi kurca!!!! sisetino jedna!!!!! admin si pa si uhvatio Boga za muda!!!

banujes me sto sam bolji od tebe slepce jedan!!!! i prosli put si me ban i onda cutis kao sisa na forumu ne smes da se javis!!!!!

svaka cast HEAD admine kad ti admini banuju ljude samo zbog toga sto su bolji igraci od njih!!!! tako treba Exclamation 
Nazad na vrh Ići dole
lola-lola




Broj poruka : 6
Datum upisa : 19.10.2013
Godina : 37

imam nesto da kazem... Empty
PočaljiNaslov: Re: imam nesto da kazem...   imam nesto da kazem... Icon_minitimeSre Okt 23, 2013 9:19 pm

pogledaj sve teme u unban sekciji su ti zbog ecga ban, ko me banovao nepravedno itd....



inace ja sam KARIC!!!!!! zaboravio sam da napisem!
Nazad na vrh Ići dole
lola-lola




Broj poruka : 6
Datum upisa : 19.10.2013
Godina : 37

imam nesto da kazem... Empty
PočaljiNaslov: Re: imam nesto da kazem...   imam nesto da kazem... Icon_minitimeSre Okt 30, 2013 5:01 am

aloo bre da li se vi drogirate!!!!!??? ima li nekog da odgovori na jebenu temu!!!
Nazad na vrh Ići dole
lola-lola




Broj poruka : 6
Datum upisa : 19.10.2013
Godina : 37

imam nesto da kazem... Empty
PočaljiNaslov: Re: imam nesto da kazem...   imam nesto da kazem... Icon_minitimeUto Nov 26, 2013 5:19 am

koji je ovo kurtonski server ja neverujem!!! mesec i nesto dana niko nista ne odgovara!!! pa posle se pitajte sto ste prazni! papani jedni! aj zdravo sad me banujte i ovde, ali sad imate razlog! na serveru niste imali razlog!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





imam nesto da kazem... Empty
PočaljiNaslov: Re: imam nesto da kazem...   imam nesto da kazem... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
imam nesto da kazem...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» IMAM PRAVA DA SE STEKAM GDE OCU !!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Jagodina PRO Public Serveri :: Ban/Unban-
Skoči na: