Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ban/unban Helou :D

Ići dole 

Da li treba banovati igrace bez snimljenog dokaza?
1. Da
Ban/unban Helou :D I_vote_lcap0%Ban/unban Helou :D I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
2. Ne
Ban/unban Helou :D I_vote_lcap100%Ban/unban Helou :D I_vote_rcap
 100% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 1
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Le Malinois

Le Malinois


Broj poruka : 1
Datum upisa : 28.11.2013
Godina : 40

Ban/unban Helou :D Empty
PočaljiNaslov: Ban/unban Helou :D   Ban/unban Helou :D Icon_minitimeČet Nov 28, 2013 3:29 am

POzdrav , Moje ima je Nenad i imam 30 godina. Muka me naterala da se registrujem na vas forum i napisem par reci...na zalost u ban sekciji. U svetu gaminga sam poznat kao Vucko a ratnicki naziv Le Malinois,imam odigranih nekoliko hiljada sati cs-a 1.6 na svom steam nalogu. Jedan sam od vodja Telekran zajednice koja je jako brojna, postovana i ugledna u Srbiji vidi na
cs.telekran. com
Pitate sta nas je spojilo? Pa isti problemi sa kgb-om ,ddos napadima ,problemi oko rada servera pa sam svoje slobodno vreme ubijao igrajuci se na vasem serveru dok se stvari sredjuju u kgb-u. Nisam trazio ni slot ni povlastice ni nista samo sam igrao i rastereceno pucao bez obaveza i komunikacije sa bilo kim. Upravo sam dobio ban na serveru, doduse ocekivao sam ga jos pre par meseci. pretpostavljam koji admin me je banovao ali necu je pominjati Very Happy. Sve bi to bilo u redu da je bar uradjen ss ban ili da je sniman demo kako dolikuje jednoj ozbiljnoj zajednici i njenim adminima, da bih ja mogao konkretno da se odbranim ovde , medjutim moja odbrana ce biti ta da sam banovan bez dokaza. Unban nije obavezan jer ne zavisim od vaseg public-a, a da sam hteo da kritikujem rad svakako bih za prethodni period imao sto sta da napisem o ponasnaju i organizaciji discipline. Ovo bih pripisao neiskustvu i podleganju pritiska igraca koji realno ne znaju da igraju ovu igricu ,cak ni da potencijalne sumnjive igrace prijave na admin say. Svako dobro.
Nazad na vrh Ići dole
 
Ban/unban Helou :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Unban, "AnD" !
» 581 [UNBAN]
» unban beli
» Molim za unban
» Unban emot!oN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Jagodina PRO Public Serveri :: Ban/Unban-
Skoči na: