Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Da bi ste videli sadrzaj foruma morate se registrovati.
Registracijom sticete mogucnost pristupa na forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Admini....

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Dr.Gunner




Broj poruka : 4
Datum upisa : 25.05.2011
Godina : 38

Admini.... Empty
PočaljiNaslov: Admini....   Admini.... Icon_minitimeSre Maj 25, 2011 8:36 am

Na ovom serveru je ocito problem ubiti admina! Ubijem admina a on me kick... Igram dobro 4-5 partije napravim dobar skor a on me kick ili prebaci na drugi server,ne znam samo sta time Admini zele da postignu? Nekim adminima svaka cast i stvarno su za pohvalu ali neki ne zasluzuju da budu admini... Pre pola sata sam usao na server odigrao jednu partiju ubio dva coveka,jedan od njih je bio admin da ne imenujem i naravno odmah sam popio kick...
Nazad na vrh Ići dole
^^G^4^N^G^5^T^E^R^^

^^G^4^N^G^5^T^E^R^^


Broj poruka : 35
Datum upisa : 10.07.2010
Godina : 36
Lokacija : jagodina

Admini.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Admini....   Admini.... Icon_minitimeSre Maj 25, 2011 4:25 pm

zdravo... ne verujem da to admini rade, jer kad te prebaci na drugi server, to znaci da je usao neko sa slotom ili admin, jer imamo mnogo igraca sa slotovima i server automatski izbacuje igrace koji nemaju slot... pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milan.ratkovic
Dr.Gunner




Broj poruka : 4
Datum upisa : 25.05.2011
Godina : 38

Admini.... Empty
PočaljiNaslov: Re   Admini.... Icon_minitimeČet Maj 26, 2011 10:23 am

Ma razumem ja to za prebacivanje na drugi server kada udje neko sa slotom ili admin ali ne razumem zasto me pojedini admini kick-uju kada ih vise puta ubijem ili kada napravim dobar skor,sta je cilj ovog servera da admini budze svoj skor i izbacuju dobre igrace ili da se privuce sto veci broj dobrih igraca!? Bio sam i ja admin pa nisam nikoka banovao ili kickovao kada me ubije! Provodim dosta vremena na vasem serveru i super je,svim dugarima koji igraju CS sam poslao vas IP i cesto se kacim sa drustvom da igramo na vasem serveru ali neki admini su jako bezobrazni... Kako mogu da dodjem do slota kod vas?
Nazad na vrh Ići dole
^^G^4^N^G^5^T^E^R^^

^^G^4^N^G^5^T^E^R^^


Broj poruka : 35
Datum upisa : 10.07.2010
Godina : 36
Lokacija : jagodina

Admini.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Admini....   Admini.... Icon_minitimeSre Jun 01, 2011 3:04 pm

nisam cuo jos da kikuju zbog toga, niti video kad igram, iskreno, skrenuo bih im paznju i skinuo admina na kraju krajeva... ako si redovan dobices slot, posalji zahtev na FB (kucas fb na serveru i izbaci link)... pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/milan.ratkovic
Sponsored content





Admini.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Admini....   Admini.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Admini....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» admini uradite ovo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: General :: Pravila / Pitanja / Pohvale / Predlozi-
Skoči na: